Apa bántja anyát – könyvbemutató

Hadik kávéház

Legújabb kiadványunkat, Lundy Bancroft APA BÁNTJA ANYÁT című önsegítő könyvét mutatjuk be egy beszélgetés keretében.
FAZAKAS PÁLMA az anyákat minden élethelyzetükben támogató EMMA Egyesülettől örömmel ajánlkozott a beszélgetésre, mert kulcsfontosságúnak tartja ezt a könyvet rengeteg anya és segítő számára.
A NANE Egyesületet GALAMBOS ANITA fogja képviselni, aki érintettként olvasta a könyvet, és utána éveken át dolgozott azért, hogy az magyarul is elérhető legyen. Nemcsak a kiadás ötletgazdája, de ő is tördelte a szöveget, ügyelve rá, hogy könnyen olvasható és gyorsan áttekinthető legyen olyan bántalmazott anyák számára is, akik csak itt-ott tudnak öt-tíz percet olvasásra fordítani.
SELMECZY-VERES ILDIKÓ a Kapcsolódó Nevelés Egyesületet képviseli majd a beszélgetésen, aki nemcsak végzett pszichológus, de évekig volt a NANE Egyesület önkéntese is.
Meghívott vendégeinknek köszönhetően be tudjuk majd mutatni, mennyire és hogyan segít a könyv az anya és gyermekei kapcsolatának újraépítésében.
A beszélgetés moderátora OTT ANNA, a Hadik Kávéház művészeti vezetője.
Az este programja: 18:30-19:00 Érkezés 19:00-20:00 Beszélgetés
Az este folyamán a GABO Kiadó jóvoltából megvásárolható lesz az Apa bántja anyát kötet, és Lundy Bancroft korábban, szintén a kiadó gondozásában megjelent könyve, a Mi jár a bántalmazó fejében? is.
A program a NANE Egyesület és az EMMA Egyesület 16 Akciónap kampányának része. A kampány szerte a világon november 25-én kezdődik, s célja a nők elleni erőszakkal szembeni fellépés.
A beszélgetésen a részvétel ingyenes.
Együttműködő partner: Hadik Kávéház.

Apa bántja anyát – könyvbemutató