Anyaság és aktivizmus

Anyaként mi visz minket az aktivizmus felé? Hogyan fordíthatók aktív társadalmi részvétellé azok a személyes életesemények, traumák, amiket a nők a szülés körüli időszakban tapasztalnak? Hogyan oldhatja ezeket a traumákat a nők közötti szolidaritás, miben segíthetnek a női körök? Hol az anyaság helye a feminizmusban? Gyere el június 7-én délelőtt 10.00 órakor az EMMA Egyesület workshopjára a Budapest Galériába, ahol ezekből a kérdésekből kiindulva beszélgetünk a tapasztalatainkról és szó esik az EMMA Egyesület és a spanyol El Parto es Nuestro szervezet közös kutatásáról is.
Szeretettel várunk, ha nem volt alkalmad eljönni a korábbi 'Anyaság és aktivizmus' témájú eseményünkre vagy ha eljöttél, és most tovább gondolkodnál velünk!
Az esemény ingyenes és gyerekbarát. A workshop hossza 120 perc. Az esemény a Budapest Galéria "Az erőszakról" című kiállításának kísérőprogramja. A programot jó idő esetén a kertben, rossz idő esetén a Galéria múzeumpedagógiai termében tartjuk.
Kép forrása: The Greats/Judit Canela/Sorority

Anyaság és aktivizmus