ÁLLÁSHIRDETÉS – Kommunikációs munkatársat keresünk

ÁLLÁSHIRDETÉS

EMMA Egyesületben elsősorban a gyermekvállalás időszakában támogatjuk a nőket, különös tekintettel a sérülékeny női csoportokra. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy az egyéni nehézségek és traumák mellett a nőket hátrányosan érintő társadalmi folyamatokkal is foglalkozzunk. Tevékenységünk előterében a várandósság, a szülés és a kisgyermeknevelés évei, illetve az ehhez szorosan kapcsolódó társadalmi rendszerek állnak, különös tekintettel a szülészeti ellátórendszerre.

Kommunikációs munkatársat keresünk heti 20 órás munkavégzésre. Új kommunikációs munkatársunk feladata elsősorban a tartalomkészítés és a közösségi média felületek kezelése lesz. Fontos számunkra, hogy az új munkatársunk proaktív legyen, és el tudjon köteleződni az EMMA értékei felé. Segíts nekünk abban, hogy EMMA munkája láthatóvá váljon!

Főbb feladatok:

1. Közösségi média platformok kezelése.

• Rendszeres és folyamatos tartalomkészítés a szervezet közösségi média platformjaira
  • Instagram, Facebook, TikTok és Linkedin kezelése, hírlevél szerkesztése és küldése
  1. Közösségi adománygyűjtési kampányokban való részvétel, a gyűjtések kommunikációja.
  2. Kommunikációs szempontból fontos eseményeken való részvétel és szereplés.

Elvárások:

• C1-es szintű angol nyelvtudás írásban és beszédben egyaránt
  • Közösségia média és Google platformok magabiztos használata (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok)
  • jó írás és beszédkészség
  • kiemelkedően precíz, munkájára igényes, alapos, önálló munkavégzés
  • proaktivitás és rendszerszemlélet, gyors reakciókészség, aktualitások követése
  • nyitottság és motiváció új ismeretek, készségek elsajátítására
  • határidők betartása
  • nyílt kommunikáció
  • az EMMA Egyesület értékeivel való azonosulás

Előny, de nem feltétel:

• szakirányú tapasztalat, végzettség
  • civil szervezetek működésének ismerete, civil szervezeti munkatapasztalat
  • képszerkesztéssel, vizuális tartalom gyártással kapcsolatos ismeretek (canva, photoshop)
  • tapasztalat különféle tartalmak gyártásában (pl. TikTok videók, podcast, Facebook live)

Amit kínálunk:

• összetartó szakmai közösség
  • gyerekbarát munkarend
  • részmunkaidő, heti 20 órás, kötetlen munkarend
  • budapesti munkavégzés home office lehetőséggel
  • határozott idejű munkaviszony 1 évre, hosszabbítási lehetőség
  • kiszámítható munkakörülmények, stabil és megbízható munkáltató
  • bejelentett fix bérezés
  • munkába állás kezdete: 2023. június 1.

Jelentkezés feltételei:

• Magyar nyelvű önéletrajz (pdf formátum) és magyar nyelvű motivációs levél (pdf formátum), melyben kifejti a jelentkező, hogy milyen hozzáadott érték lehet az Emma Egyesület számára, és azokat milyen korábbi tapasztalataira alapozza.
  • Fizetési igény jelölése (havi nettó bérezésben).
  • Két referencia személy megjelölését kérjük elérhetőséggel.
  • Jelentkezési határidő: 2023. május 15.
  • A kiválasztott jelentkezőknek próbafeladatot küldünk várhatóan május 15 és 19 között, ezt követően kerülhet sor a személyes interjúra május utolsó hetében.
  • A jelentkezőknek minden esetben visszajelzünk, ám a késve érkező jelentkezéseket nem tudjuk fogadni.

A jelentkezéseket az alábbi email címre várjuk: info@emmaegyesulet.hu

A tárgyban kérjük feltüntetni: KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS JELENTKEZÉS

A jelentkezők a jelentkezéssel hozzájárulnak ahhoz, hogy személyes adataikat a kiválasztási folyamat időtartamára tároljuk.