Telefon Zöld szám anyáknak +36 80 414 565

ÁLLÁSHIRDETÉS – Pénzügyi munkatársat keresünk

ÁLLÁSHIRDETÉS

EMMA egy közösség: sorstárs- és szakmai közösség, amely elsősorban a gyermekvállalás  időszakán keresztül tekint rá a női életútra, és dolgozik azért, hogy az anyák társadalmi helyzete javuljon. Tevékenységünk előterében a várandósság, a szülés és a kisgyermeknevelés évei, illetve az ehhez szorosan kapcsolódó társadalmi rendszerek állnak, különös tekintettel a szülészeti ellátórendszerre. Az EMMA Egyesület pénzügyi munkatársat keres heti 30 órás munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  1. Pénzügyi rendszerek és folyamatok kialakítása az ügyvezető igazgatóval együttműködve

  2. Általános pénzügyi adminisztráció:

    • bejövő és kimenő számlák rögzítése, iktatása
    • házi pénztár ellenőrzése, vezetése
    • banki utalások előkészítése
    • éves jelentések elkészítésben való közreműködés
    • könyvelési anyagok előkészítésben való részvétel
    • könyvelővel való kapcsolattartás
  3. Pályázatokkal kapcsolatos tevékenységek:

    • pályázati projektek pénzügyi tervezésének és lebonyolításának pénzügyi és adminisztratív támogatása
    • pénzügyi riportok készítésében való közreműködés
    • kimutatások készítése
  4. Munkaügyi feladatok:

    • munkaszerződések és megbízási szerződések előkészítése
    • szabadságok nyilvántartása
    • jelenléti ívek vezetése

Elvárások:

  • legalább középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • felhasználói szintű Excel-tudás, a Google platform magabiztos használata
  • kiemelkedően precíz, munkájára igényes, alapos, önálló munkavégzés
  • proaktivitás és rendszerszemlélet, magabiztosság folyamatok kiépítésében
  • nyitottság és motiváció új ismeretek, készségek elsajátítására
  • határidők betartása
  • nyílt kommunikáció

Előny, de nem feltétel:

  • szakirányú tapasztalat
  • civil szervezetek működésének ismerete, civil szervezeti munkatapasztalat
  • pénzügyi folyamatok kialakításában való jártasság
  • adatvizualizációs eszközök használata
  • pénzügyi végzettség

Amit kínálunk:

  • összetartó szakmai közösség
  • részmunkaidő, heti 30 órás, kötetlen munkarend
  • budapesti munkavégzés home office lehetőséggel
  • határozott munkaviszony 2024. december 31-ig, várhatóan hosszabbítással, 3 hónap próbaidővel
  • kiszámítható munkakörülmények, stabil és megbízható munkáltató
  • bejelentett fix bérezés bruttó 350.000 Ft – 450.000 Ft / hó fizetési sávban (vidékiek esetén utazási támogatással)
  • munkába állás kezdete: 2022. szeptember 05.

  • Magyar nyelvű önéletrajz (pdf formátum) és magyar nyelvű motivációs levél (pdf formátum), melyben kifejti a jelentkező, hogy milyen hozzáadott érték lehet az Emma Egyesület számára, és azokat milyen korábbi tapasztalataira alapozza.
  • Két referencia személy megjelölését kérjük elérhetőséggel.
  • Jelentkezési határidő: 2022. július 17., vasárnap éjfél
  • A kiválasztott jelentkezőknek próbafeladatot küldünk várhatóan július 20-22. között, ezt követően kerülhet sor a személyes interjúra augusztus első hetében.
  • A jelentkezőknek minden esetben visszajelzünk, ám a késve érkező jelentkezéseket nem tudjuk fogadni.

A jelentkezéseket az alábbi email címre várjuk: penzugy@emmaegyesulet.hu

A tárgyban kérjük feltüntetni: PÉNZÜGYI MUNKATÁRS JELENTKEZÉS