DORKO – EMMA együttműködés a menekült anyákért

A Dorko az elmúlt években sokszor és sokféle módon indított el összefogást, párbeszédet a nőket érintő fontos hazai témákban a „Nő erő jövő” küldetésük üzenetét és alapértékeit közvetítve. Az idei nőnapi kampányötletet egy jelenleg sokkal fontosabb téma írta felül, hiszen az Ukrajnában zajló háború által érintett nők támogatása minden eddiginél erősebb mozgósításra, segítségnyújtásra és szolidaritásra szólít mindannyiunkat.
A Dorko támogatásával a háború elől menekülő nőknek és gyermekeiknek közvetlenül is tudunk segíteni.

Hogyan támogat a Dorko?

• azonnali 500 000 Ft-os felajánlást kapunk, amelyből higiénés termékeket, tisztálkodó szereket és babaápoló termékeket vásárolunk. Ezeket helyi közösségeken és szervezeteken keresztül juttatjuk el a rászorulóknak.
  • minden márciusban megvásárolt Nő Erő Jövő termék profitjának 100%-a az Egyesültünkhöz kerül, hogy a csomagok összeállítására fordíthassuk,
  • az összefogás nem ér véget ebben a hónapban, ugyanis a Hercegprímás utcában áprilisban megnyíló legújabb Bazilika DRK Store nyitóesemény teljes bevételét ajánlja fel a Dorko az EMMA Egyesületnek.

Hálásak vagyunk, köszönjük szépen a rászorulók nevében!

Te is hozzá tudsz járulni a csomagok összeállításához utalással az alábbi számlaszámon:

EMMA Közhasznú Egyesület
Számlaszám: 16200106-11556787
MagNet Bank

A közleménybe kérjük írd be: “Nő Erő Jövő” (így kifejezetten erre a célra fogjuk az összeget fordítani).

Így is támogatja EMMA az anyákat:

#dorko #dorkowomen #emmaegyesulet #noerojovo #támogatás #emmasegélyvonal #anyaság #Ukrajna #menekültanyák